Zloženie Rady školy pri SOŠD Martin-Priekopa

Stredná odborná škola dopravná

Stredná odborná škola dopravná Martin-Priekopa
Úspechy žiakov Strednej odbornej školy dopravnej
 Európsky certifikát kvality ako ocenenie za vynikajúcu prácu pri realizácii projektu "10 Top inventions – a school survey." v rámci programu partnerstvo škôl eTwinning.
   Škola je známa svojimi športovými aktivitami, v ktorých dosahuje výborné výsledky v okresných a krajských súťažiach vo: futbale, atletike, volejbale, basketbale, cezpoľnom behu, stolnom tenise, hádzanej a streleckej lige. Na našej škole študovali: -  reprezentanti SR v hokeji: Róbert Švehla, Zdeno Cíger, Peter Smrek, Július Haas, Skladaný, Bonda, Macho, Bohme... -  Ľuboš Balošák, Majster ČSSR, československý rekordér v behu na 400m, účastník OH -  Majstri Európy v leteckom modelárstve: M. Polonec, Ľ. Nemček -  Ján Šulek - majster SR, reprezentant SR v jude, Ľ. Gregor - reprezentant v jude -  hádzaná: I. Dluhá, K. Čierna, M. Ružinská - 1. liga dorasteniek za Lokomotívu Vrútky -  plávanie, vodné pólo: M. Ruttkay - 1. liga dospelých za Lokomotívu Vrútky
Stredná odborná škola dopravná, Zelená 2, 036 08 Martin-Priekopa
    Ing. Katarína Lengyelová je gestor krajského kola ENERSOL SK. Vytvorili sme si tradíciu - naši žiaci každoročne získavajú popredné miesta. Nebolo tomu inak ani v školskom roku 2021/2022. Žiaci prvého ročníka David Frnda, Filip Šajdák a Damián Šagáth obsadili nielen na krajskom kole, ale aj na celoslovenskej súťaži v Senici v propagačnej kategórii 1. miesto prácou Inteligentné mestá. Konzultantkou práce bola Ing. Abrosimovová.