Zloženie Rady školy pri SOŠD Martin-Priekopa

Stredná odborná škola dopravná

Stredná odborná škola dopravná Martin-Priekopa
Stredná odborná škola dopravná, Zelená 2, 036 08 Martin-Priekopa
Športové aktivity 2022 - 2023
   Štrba Race Dňa 5.10.2022 sme sa zúčastnili majstrovstiev Slovenska na Štrbskom Plese v 2-kilometrovom prekážkovom behu stredných škôl. Najlepšie sa z našich súťažiacich umiestnil Matúš Dulla, ktorý skončil na 69 mieste zo 150. Užili sme si krásny, slnečný deň plný súťaženie, zábavy a smiechu.
   Bedminton Vo štvrtok 27.10.2022 sa dvaja naši žiaci z I.A zúčastnili postupovej súťaže v BEDMINTONE. Aj napriek tomu, že sme sa do krajského kola neprebojovali, užili sme si krásny, športový deň a získali sme veľa nových skúseností do ďalšieho ročníka súťaže.
   Super florbal pohár žiakov SŠ Štvrtok 10.11.2022 sa 10 žiakov z I.A zúčastnilo okresného kola SUPER FLORBAL POHÁR ŽIAKOV SŠ na Spojensej školev Martine. Naši chlapci hrali veľmi dobre. Snažili sa súperom dať čo najviac gólov a čo najlepšie uspieť. Nakoľko sme mali družstvo zostavené z prvákov nestačili sme na starších súperov, ale aj tak sme si tento deň užili a nadobudli sme veľa skúseností do ďalšieho ročníka a nadviazali sme nové kamarátstva.